Księgowość – Global Jarosław, Radymno

Nasze Biuro Rachunkowe „Global” zapewnia Państwu kompetentne wsparcie w ramach prowadzenia księgowości w Jarosławiu i okolicach. Swoje usługi kierujemy do przedsiębiorców, dla których liczy się profesjonalizm, a także przystępne ceny. Nasza kompleksowa obsługa księgowa to gwarancja, że wszystkie formalności będą wykonane terminowo i zgodnie z aktualną literą prawa.Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, a także ryczałtu ewidencjonowanego.

Księgi rachunkowe:
– prowadzenie ksiąg handlowych,
– przygotowywanie rejestrów podatku VAT,
– sporządzanie ewidencji środków trwałych oraz wyposażenia,
– przygotowywanie bilansów, sprawozdań finansowych i innych dokumentów,
– sporządzanie deklaracji podatkowych i ich składanie,
– reprezentowanie klientów przed US, ZUS i innymi organami,
– konsultacji udzielamy bezpłatnie

Księgi przychodów i rozchodów:
– prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
– prowadzenie rejestrów podatku VAT,
– spisywanie ewidencji środków trwałych oraz wyposażenia,
– przygotowywanie dokumentacji podatkowej – deklaracji podatkowych,
– reprezentowanie klientów przed organami skarbowymi, ZUS i innymi

Ryczałt ewidencjonowany:
– przygotowywanie ewidencji ryczałtowej dla klientów,
– sporządzanie podatkowych deklaracji rocznych – druki PIT-28

W każdym z tych przypadków służymy Państwu pełną obsługę i dbamy o to, aby dokumentacja była prawidłowa i terminowo dostarczona do urzędów. Dzięki nam Państwa firma może działać jeszcze bardziej sprawnie – my zajmujemy się formalnościami, a Państwo mogą skupić się na działalności biznesowej! Jednocześnie zapewniamy obsługę w bardzo przystępnych cenach, co oznacza spore oszczędności w porównaniu z zatrudnianiem własnych księgowych oraz kupowaniem drogich programów komputerowych do obsługi rachunkowości w firmie. Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzona przez nas księgowość w Jarosławiu i okolicy stała na możliwie najwyższym poziomie.
Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg handlowych, KPiR, a także ryczałtu ewidencjonowanego. Stale monitorujemy zmiany w prawie, dlatego mają Państwo pewność, że wszystkie formalności są w rękach specjalistów. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych prowadzoną przez wykwalifikowanych specjalistów księgowością w Jarosławiu.